O stronie

Celem strony zdrowalistazakupow.pl jest ułatwienie codziennych zakupów wszystkim tym, którzy decydują sie na wybór produktów o najlepszym składzie.

Wiem, jak czasochłonne jest przeczesywanie sklepowych półek w poszukiwaniu najlepszych artykułów. Dlatego stworzyłam listę, dzięki której sama wiem czego szukać. Mam nadzieję, że ta lista przyda się również Tobie, bo warto czytać etykiety i wybierać świadomie.

Pamiętaj, że składy produktów mogą różnić się w zależności od regionu oraz ulegać zmianie. Staram się aktualizować stronę na bieżąco, jednak nie zawsze jest to możliwe. Dlatego przed dokonaniem zakupu przeczytaj skład produktu.

Opisy produktów na stronie zdrowalistazakupow.pl pełnią wyłącznie rolę informacyjną i są moją subiektywną opinią.

O mnie

Przykładam ogromną uwagę do tego by wybierać naturalne produkty o możliwie najlepszym składzie. Przeczytałam już tysiące składów żywności i kosmetyków. Aby ułatwić swoje zakupy, stworzyłam listę produktów godnych uwagi. Postanowiłam się podzielić z Wami tym co znalazłam, aby usprawnić również Wasze zakupy.

Przypisy

Wszystkie użyte na stronie znaki handlowe, loga, nazwy oraz marki są znakami zastrzeżonymi dla ich prawnych właścicieli i zostały użyte na stronie tylko i wyłącznie w celach informacyjnych.

Na stronie wykorzystano czcionkę Lato. Zobacz treść licencji: SIL Open Font License.